У номінації нагороджується телеканал чи інший телевізійний продукт для ТБ-сервісів на замовлення, який спеціально створено або адаптовано для сфери Pay TV України у період з вересня 2020 р. по серпень 2021 р., та на думку експертів може надати найкращу додаткову цінність вітчизняним системам платного ТБ.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Будь-який телеканал чи виробник телевізійного продукту для потреб ТБ-сервісів на замовлення або їхні представники та території України.
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на період появи телевізійного проекту, його легалізацію на території України, якість і розважальну спрямованість, ступінь захисту від несанкціонованого перегляду, наявність реклами. За всіх інших рівних умов пріоритет надається вітчизняному виробнику контенту.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Період появи телевізійного проекту.
Потенційне охоплення цільової аудиторії глядачів.
Легалізація на території України.
Якість і розважальна спрямованість.
Ступінь захисту від несанкціонованого перегляду.
Наявність реклами.
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту/компанії/особи згідно критеріїв номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для приймання заявок: org@telecomawards.ua. Прийняття заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі (Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda