У номінації нагороджується представник чи команда представників сфери електронних комунікацій та медіагалузі України за особисті досягнення протягом періоду вересень 2020 р. — серпень 2021 р. у спорті, програмах особистого розвитку, музиці, літературі, мистецтві, мандрівках та інших особистих проявах, досягненнях, реалізаціях своїх талантів.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Окремі представники, корпоративні команди, ініціативні групи телеком та медіагалузей України.
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на унікальність досягнення, рівень прикладених зусиль, креативні підходи, творчі прояви.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Просто розкажіть про найбільше особисте чи командне досягнення за останній рік, яким ви пишаєтесь і яке може стати прикладом для багатьох.
Розкажіть про зусилля, подоланий шлях, страхи та переживання, роботу над собою, свій власний чи командний прорив.
Поділіться тим, що може торкнутися серця кожного, надихнути на нові здобутки та дати виклик для нових звершень.
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту/компанії/особи згідно критеріїв номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для приймання заявок: org@telecomawards.ua. Прийняття заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі (Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda