У номінації нагороджується найкращий соціальний проект року, реалізований будь-якою компанією сфери електронних комунікацій чи медійної галузі в період з вересня 2020 р. по серпень 2021 р.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Будь-яка компанія, що працює у сфері електронних комунікацій та/або медіа (Інтернет-провайдери, оператори мобільного чи бездротового зв’язку, магістральні оператори та постачальники транспортних послуг, постачальники телеконтенту, телеканали та медіагрупи).
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме значну увагу на соціальну складову проекту, що виражається більше у доброчинній благодійній ініціативі, а не у створенні можливостей для власного промоушена і PR.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Мета проекту.
Соціальна важливість.
Благочинна складова.
Залучення до реалізації проекту співробітників, партнерів і т.д.
Користь для суспільства.
Масштабність проекту.
Результат реалізації.
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту/компанії/особи згідно з критеріями номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для приймання заявок: org@telecomawards.ua. Прийняття заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі (Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda