У номінації нагороджується найкраще рішення чи проект сфери електронних комунікацій в області мобільного зв’язку, що було впроваджено та/чи набуло популярності/розповсюдження у період з вересня 2020 р. по серпень 2021 р., спрямоване на вирішення задач бізнесу, кінцевих споживачів, переходу на передові технології.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Оператори елекронних комунікацій, постачальники електронних комунікаційних мереж та/або послуг, що втілили рішення чи проект у області мобільного зв’язку.
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на комплексність та складність впровадження рішення/проекту, технологічну інноваційність, практичне застосування, вирішення задач бізнесу та чи/кінцевих споживачів, ефективність використання, позиціонування та поширення на ринку.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Інноваційнійсть.
Унікальна складова.
Технологічна складність.
Комплексний підхід.
Область застосування.
Географія поширення.
Простота та ефективність використання.
Користь для цільової аудиторії і для галузі в цілому.
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту / компанії / особи згідно критеріїв номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для прийому заявок: org@telecomawards.ua. Прийом заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі ( Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda