У номінації нагороджується найкраще рішення року, орієнтоване для на операторів / постачальників електронних комунікацій у області як фіксованого, так і мобільного зв’язку, що було розроблене/впроваджене/оновлене/набуло значимості у період з вересня 2020 р. по серпень 2021 р. До розгляду приймаються програмні, програмно-апаратні комплекси, інноваційні сервіси тощо, спрямовані на оптимізацію та/чи підвищення ефективності бізнесу сфери електронних комунікацій.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Будь-який постачальник спеціалізованих рішень/сервісів для бізнесу сфери електронних комунікацій, постачальники обладнання та рішень (дистрибутори, реселери).
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на спектр задач бізнесу сфери електронних комунікацій, що вирішує подане на розгляд рішення, ефективність використання, інноваційність та простоту впровадження, актуальність для компаній електронних комунікацій, загальну популярність використання та значимість для галузі в цілому.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Інноваційнійсть.
Унікальна складова.
Спектр задач, що вирішуються.
Доступність рішення (технологічна та фінансова).
Ефективність застосування.
Простота інтеграції (програмної чи апаратної).
Загальна значимість для галузі.
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту / компанії / особи згідно критеріїв номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для прийому заявок: org@telecomawards.ua. Прийом заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі ( Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda