У номінації нагороджується найкраще рішення року (послуга, комплекс послуг, технологія), що було запропоноване на ринку електронних комунікаційних послуг та/або медіа для «домашнього» масового користувача. До розгляду приймаються рішення, що були розроблені/впроваджені/поширені/популярні у період з вересня 2020 р. по серпень 2021 р.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Оператори/постачальники електронних комунікаційних послуг, провайдери послуг доступу до медіаконтенту.
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на популярність рішення для «домашнього» масового користувача, технологічну та фінансову доступність, легкість та практичність використання, задоволення потреб користувача, якість та сервіс обслуговування, поширеність серед користувачів та загальна користь для ринку, актуальність та перспективність розвитку і подальшого використання.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Інноваційність.
Унікальність.
Популярність (рейтинговість за наявністю).
Позиціонування та конкурентні переваги серед подібних рішень.
Доступність (технологічна і фінансова).
Простота і зручність використання.
Сервіс обслуговування (наявність технічної підтримки).
Поширеність серед користувачів. 
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту/компанії/особи згідно з критеріями номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для приймання заявок: org@telecomawards.ua. Прийняття заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі (Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda