У номінації нагороджується компанія, проект, рішення чи особа, чия динаміка розвитку стала проривом у сфері електронних комунікацій та/чи медіагалузі за підсумками періоду вересень 2020 р. — серпень 2021 р.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Будь-яка компанія зі сфери електронних комунікацій та медіагалузі (Інтернет-провайдери, оператори мобільного та бездротового зв’язку, магістральні оператори та постачальники транспортних послуг, постачальники телеконтенту, телеканали тощо), будь-який інноваційний проект чи особа з телекомунікаційної чи медіагалузі (топменеджер, експерт, громадський чи державний діяч).
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на динаміку розвитку, зростання популярності та впізнаваності, комплекс дій та заходів, які були виконані для досягнення нових показників, значущість та внесок у розвиток галузі.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Динаміка розвитку у порівнянні з попередніми періодами, за які проводиться оцінювання.
Комплекс дій, заходів та методів, що були реалізовані для досягнення нових показників.
Ріст впізнаваності та популярності.
Перелік досягнень.
Вплив на розвиток галузі.
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту/компанії/особи згідно з критеріями номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для приймання заявок: org@telecomawards.ua. Прийняття заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі (Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda