У номінації нагороджується найкращий постачальник обладнання і рішень для ринку електронних комунікацій за підсумками періоду вересень 2020 р. — серпень 2021 р.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Постачальники обладнання і рішень (дистрибутори, реселери).
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на широкий портфель обладнання і рішень, комплексний підхід та інженерну експертизу, динаміку розвитку, привабливі робочі місця, соціальну активність, ексклюзивні дистрибуторські договори та власне виробництво, наявність інноваційних рішень, загальне позиціювання компанії на ринку, власну навчальну базу для співробітників та клієнтів, високий рівень клієнтоорієнтованості, участь у розвитку телекомунікаційної галузі.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Портфель рішень (перелік брендів).
Власне виробництво чи власні торгівельні марки.
Регіональні офіси та представництва.
Ексклюзивні дистрибуторські договори.
Інженерна експертиза та послуги інтеграції рішень.
Комплексний підхід у формуванні пропозицій.
Інноваційні обладнання та рішення. 
Унікальні продукти.
Конкурентні переваги.
Партнерські програми.
Товарний кредит на обладнання.
Соціальна активність. 
Участь в розвитку телекомунікаційної галузі (участь в профільних асоціаціях, конференціях тощо).
Внесок у навчання персоналу та клієнтів.
Знакові реалізовані проекти у період вересень 2020 р. — серпень 2021 р. 
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту/компанії/особи згідно з критеріями номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для приймання заявок: org@telecomawards.ua. Прийняття заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі (Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda