У номінації нагороджується найкраще рішення чи проект сфери електронних комунікацій в області фіксованого зв’язку та передачі даних, впроваджений та / чи набутий популярності/розповсюдження з вересня 2020 р. по серпень 2021 р., спрямований на вирішення задач бізнесу та/чи кінцевих споживачів.

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Оператори електронних комунікацій, постачальники електронних комунікаційних мереж та/або послуг, що втілили рішення чи проект у області фіксованого зв’язку.
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на комплексність та складність впровадження рішення/проекту, технологічну інноваційність, практичне застосування, вирішення задачі бізнесу та чи/кінцевих споживачів, ефективність використання та позиціонування на ринку.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Інноваційність.
Унікальна складова.
Технологічна складність.
Комплексний підхід.
Область застосування.
Розповсюдження серед цільової аудиторії.
Простота та ефективність використання.
Користь для цільової аудиторії та для галузі в цілому.
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту/компанії/особи згідно критеріїв номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для приймання заявок: org@telecomawards.ua. Прийняття заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі (Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda