У номінації нагороджується найкращий телевізійний проект (телеканал, медіагрупа) року національного масштабу за підсумками періоду вересень 2020 р. — серпень 2021 р.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Телевізійні проекти (телеканали чи групи телеканалів) загальнонаціонального масштабу, які працюють в царині платного телебачення.
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на покриття максимальної території України, доступність для провайдерів платного телебачення – наявність телеканалів групи у найпоширеніших пакетах провайдерів, високу якість трансляцій, цікавий контент для широких верств – високі доля та рейтинг перегляду, мінімальну кількість або повну відсутність реклами, високий рівень захисту сигналу телекомпанії.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Покриття території – наявність телеканалів проекту у пакетах максимальної кількості провайдерів та операторів різних технологічних платформ (супутник, кабель, ОТТ/IPTV, етер).
Надійність системи кодування супутникового сигналу, відсутність у безкоштовних пакетах, рівні умови роботи з усіма постачальниками контенту, кодування сигналу в IP (DRM).
Цінова пропозиція для провайдерів — присутність у соціальних та, або базових пакетах платного телебачення.
Якість трансляцій (наявність HD або 4К версій, стереозвуку).
Привабливий контент для широких мас — високі доля та рейтинг перегляду.
Реклама (відсутність чи мінімальний % реклами в ефірному часі).
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту/компанії/особи згідно з критеріями номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для приймання заявок: org@telecomawards.ua. Прийняття заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі (Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda