У номінації нагороджується найвизначніший діяч, який своєю діяльністю досяг значних здобутків для ринку електронних комунікацій та/чи медіагалузі України за підсумками періоду вересень 2020 р. — серпень 2021 р.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Активний діяч (громадський чи державний) галузі електронних комунікацій та/чи медіа.
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на результати та досягнення у законотворчих проектах, впливовість та авторитет серед учасників галузі, високий рівень експертизи, активну участь у всіх заходах розбудови галузі, спільну роботу з учасниками галузі, важливість і цінність здобутків.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Результативна участь у законотворчих процесах.
Активна спільна робота з учасниками галузі.
Результативна участь у розробці інноваційних проектів та підходів.
Відстоювання інтересів галузі.
Вплив на розвиток галузі.
Досягнення за період з вересня 2020 р. по серпень 2021 р.
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту/компанії/особи згідно з критеріями номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для приймання заявок: org@telecomawards.ua. Прийняття заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі (Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda