У номінації нагороджується телеканал, що представлений на ОТТ/IPTV платформах національного масштабу, який набрав найвищі рейтинги переглядів користувачами цих платформ за період вересень 2020 р. — серпень 2021 р.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Телевізійні канали медіавиробників чи власні телеканали операторів OTT/IPTV платформ, що представлені у пакетах OTT/IPTV провайдерів України та мають високі показники рейтингу серед глядачів-абонентів OTT/IPTV платформ.
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на популярність (кількість переглядів та час переглядів) контенту телеканалу серед найбільш вибагливої аудиторії — абонентів OTT/IPTV провайдерів України.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Доступність для OTT/IPTV абонентів — присутність у соціальних та/або базових пакетах OTT/IPTV платформ.
Якість трансляцій (наявність HD або 4К версій, стереозвуку).
Найвищі показники рейтингу перегляду серед користувачів OTT/IPTV платформ України за період з вересня 2020 по серпень 2021 року за даними незалежних вимірювачів.
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту/компанії/особи згідно критеріїв номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для приймання заявок: org@telecomawards.ua. Прийняття заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі (Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda