У номінації нагороджується найкращий онлайн телевізійний сервіс для перегляду медіаконтенту. Сервіс має бути впроваджений та демонструвати найкращі показники розповсюдження та позитивну динаміку переглядів за період з вересня 2020 року по серпень 2021 року.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Вітчизняні компанії, які є постачальниками послуг з доступу до перегляду відео на замовлення з власних ОТТ/IPTV платформа.
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на кількість споживачів сервісу, географію поширення, зручність, доступність, технологічну інноваційність, україномовний інтерфейс, об’єм україномовного контенту, лояльність умов партнерства з постачальниками електронних комунікаційних послуг.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Інноваційність.
Географія поширення.
Зручність користування.
Доступність (технологічна та фінансова).
Лояльність умов партнерства з постачальниками електронних комунікаційних послуг.
Оригінальність контенту на замовлення.
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту/компанії/особи згідно з критеріями номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для приймання заявок: org@telecomawards.ua. Прийняття заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі (Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda