У номінації нагороджується найкращий постачальник електронних комунікаційних послуг доступу до лінійного телеконтенту (пакетів телеканалів та програм) регіонального масштабу за підсумками періоду вересень 2020 р. — серпень 2021 р.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Регіональні оператори кабельного телебачення, IPTV та ОТТ провайдери, що представлені менш ніж у 10 регіонах України.
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на максимальне поширення в регіоні, широкий спектр пакетів телеканалів за інтересами користувачів, динамічний розвиток, якісну технічну підтримку та сервіс обслуговування користувачів, наявність соціальних програм для населення, загальну відомість у регіоні представлення, якість трансляцій.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Степінь поширення в регіоні (%).
Порядок кількості абонентів.
Пакети телевізійних каналів та їх вартість.
Загальна кількість телеканалів.
Зручність оплати (перелік способів оплати).
Наявність служби технічної підтримки. 
Програми лояльності. 
Соціальні проекти в регіоні.
Клієнтоорієнтованість та наявність супровідних послуг.
Загальний профіль компанії.
Наявність власних регіональних телеканалів.
Позиціювання та конкурентні переваги.
Досягнення/розвиток у період з вересня 2020 р. по серпень 2021 р.
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту/компанії/особи згідно з критеріями номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для приймання заявок: org@telecomawards.ua. Прийняття заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі (Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda