У номінації нагороджується найкращий загальнонаціональний постачальник електронних комунікаційних послуг з доступу до лінійного телеконтенту (пакетів телеканалів та програм) за підсумками періоду вересень 2020 р. — серпень 2021 р.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Провайдери програмної послуги – оператори кабельного та супутникового телебачення, IPTV та OTT провайдери, які надають послуги у більш ніж половині регіонів України.
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на максимальне поширення на території України, широкий спектр пакетів телеканалів за інтересами користувачів, наявність різноманітних сучасних додаткових функцій, динамічний розвиток компанії та сервісу трансляцій, якісну технічну підтримку та сервіс обслуговування користувачів, наявність соціальних програм для населення, програми лояльності для користувачів, рекламну політику та загальне позиціювання на ринку.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Перелік регіонів поширення.
Порядок кількості абонентів.
Пакети телевізійних каналів та їх вартість.
Загальна кількість телеканалів.
Зручність оплати (перелік способів оплати).
Наявність служби технічної підтримки. 
Наявність додаткових функцій сервісу перегляду.
Програми лояльності.
Соціальні проекти.
Клієнтоорієнтованість та наявність супровідних послуг.
Наявність власних телеканалів.
Позиціонування та конкурентні переваги.
Досягнення/розвиток у період з вересня 2020 р. по серпень 2021 р.
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту/компанії/особи згідно з критеріями номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для приймання заявок: org@telecomawards.ua. Прийняття заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі (Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda