У номінації нагороджується найкраща компанія року в області магістральних мереж і транспортних послуг, яка реалізувала/впровадила рішення модернізації, розширення магістральних мереж, комплексних послуг транспорту тощо у період з вересня 2020 р. по серпень 2021 р.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Магістральні оператори та оператори надання транспортних послуг для компаній сфери електронних комунікацій.
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на динаміку розвитку, складність впроваджених рішень як в національному, так і в транснаціональному масштабах, технологічність, комплексність та загальне позиціювання на ринку.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Географія покриття.
Рівень складності впроваджених рішень та технологій.
Позиціювання та конкурентні переваги.
Загальна місткість каналів.
Динаміка розвитку за період з вересня 2020 р. по серпень 2021 р.
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту/компанії/особи згідно з критеріями номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для приймання заявок: org@telecomawards.ua. Прийняття заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі (Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda