У номінації нагороджується найкращий постачальник електронних комунікаційних послуг в області фіксованого зв’язку в категорії «крупний бізнес» за підсумками періоду вересень 2020 р. — серпень 2021 р.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Постачальники електронних комунікаційних послуг національного масштабу (оператори зв’язку та Інтернет-провайдери) національного масштабу, що працюють більш ніж у половині регіонів України, та загальний річний дохід яких складає більше як 200 млн грн на рік.
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на широкий спектр послуг, динаміку розвитку, соціальну активність, наявність інноваційних рішень, програми лояльності для постійних клієнтів, загальне позиціювання компанії на ринку, високий рівень клієнтоорієнтованості, участь у розвитку телекомунікаційної галузі.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Перелік основних послуг, що надаються.
Пакетовані послуги.
Унікальна пропозиція.
Технології, за якими надається доступ до Інтернет.
Перелік регіонів поширення.
Порядок кількості абонентів.
Рівень ARPU.
Зручність оплати (перелік способів оплати).
Наявність служби технічної підтримки.
Програми лояльності.
Соціальні проекти.
Клієнтоорієнтованість та наявність супровідних послуг.
Загальний профіль компанії.
Позиціювання та конкурентні переваги.
Досягнення/розвиток у період з вересня 2020 р. по серпень 2021 р.
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту/компанії/особи згідно з критеріями номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для приймання заявок: org@telecomawards.ua. Прийняття заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі (Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda