У номінації нагороджується найкращий експерт в області електронних комунікацій та/чи медіасфери, який зробив значний внесок у розвиток галузі та підтвердив свою високу професійну кваліфікацію, за підсумками періоду вересень 2020 р. — серпень 2021 р.
ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ ?
Експерт галузі електронних комунікацій та/чи медіа, що брав безпосередню участь у законотворчих процесах та/чи розробці інноваційних високотехнологічних проектів, що мають високу значущість для ринку електронних комунікацій та/чи медіа України.
НА ЩО ЗВЕРТАТИМУТЬ УВАГУ ПРЕДСТАВНИКИ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ?
Експертна комісія звертатиме увагу на активну участь у законотворчих проектах, впливовість та авторитет серед учасників галузі, високий рівень експертизи, активну участь у заходах розбудови галузі, результативну діяльність, популярність.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Активна участь у законотворчих процесах.
Активна робота з учасниками галузі.
Активна участь у роботі профільних асоціацій та галузевих заходах.
Активна участь у розробці інноваційних проектів та підходів.
Вплив на розвиток галузі.
Досягнення за період з вересня 2020 р. по серпень 2021 р.
ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В НОМІНАЦІЇ: 
Заявка на участь в номінації подається у форматі .pdf презентації, що містить до 10 слайдів опису проекту/компанії/особи згідно з критеріями номінації. Додатково окремими файлами чи архівом бажано додавати фото, відео матеріали, посилання на публікації у ЗМІ. Обов’язково надсилання логотипу компанії чи окремого проекту у векторному форматі (.ai, .eps).
E-mail для приймання заявок: org@telecomawards.ua. Прийняття заявок до 18:00 30.08.2021р. Оголошення переможців номінацій відбудеться під час офіційної церемонії нагородження Telecom Awards 2021, що відбудеться 5 вересня 2021 р. в Одесі (Red Line Club) під час проведення щорічної міжнародної конференції Telecom Ukraine 2021.
Відвідання церемонії для усіх учасників конференції (окрім учасників, що оплатили пакет «Економ») безкоштовне. Для учасників, що не беруть участі у конференції Telecom Ukraine 2021, участь за спеціальною вартістю. Деталі можна дізнатись за телефоном: +380939039342

Бажаємо перемог!

Made on
Tilda